Novinky

13.6.2013
Nová zelená úsporám 2013
Dne 13.6.2013 byla schválena Směrnice Ministerstva životního prostředí č. 9/2013 o poskytování finančních prostředků ze Státního fondu životního prostředí ČR v rámci programu "Nová zelená úsporám 2013". Podrobnější informace naleznete na webových stránkách program www.nzu2013.cz nebo v případě dotazů můžete kontaktovat přímo nás.
10.1.2013
Hledáme stavbyvedoucího
Bližší informace najdete v sekci kariéra.
6.1.2013
Přidána nová reference
Stavba lité střechy na rodinném domě v Droždíně.
1.1.2013
Spuštěna nová webová prezentace
více novinek

Přihlášení

odhlášení

Služby

vystavba

Výstavba

Veškeré stavební práce Vašeho investičního záměru. Výstavby bytových a občanských objektů, průmyslových hal, dopravní infrastruktury a sportovně-relaxačních objektů.

Při výstavbě používáme pouze prověřené a certifikované materiály.

údržba a úpravy

Údržba a úpravy

Dále nabízíme údržbu stávajících průmyslových hal a různé změny technologií výrobních procesů.

rekonstrukce

Rekonstrukce

Provádíme rekonstrukce bytových a občanských objektů, průmyslových hal, dopravní infrastruktury a sportovně-relaxačních objektů.

Vyřízení všech potřebných povolení je pro nás samozřejmostí.

Projekce

Projekční činnost

Chtěli byste si pořídit nový dům, či ho jen upravit, zrekonstruovat či zvětši? Naše společnost Vám vytvoří projekt přesně podle Vašich představ a požadavků, dále Vám nabízí odborné poradenství a konzultace možností oprav a úprav.

doprava

Doprava

V rámci doplňkových služeb zajišťujeme dopravu nákladním automobilem Man s nosností do 5 t s hydraulickou rukou. Kontejnery máme jak otevřené, tak i uzavřené. V případě zájmu o dopravu nás neváhejte kontaktovat na tel. Čísle 733125202

financováni

Financování

U výstavby a rekonstrukcí občanských objektů jsme schopni zajistit financování projektů přes našeho finančního poradce (vložíme vizitku)